Létáme pouze malé balony- pro vaše pohodlí max. 6 až 8 osob.

AKCE 4190 Kč / osoba. V ceně: PIKNIK po letu, dárek na památku, GPS záznam trasy, FOTO z letu.

Balony michel s.r.o.

Balony Michel s.r.o.

Adresa:

Matěje Kopeckého 949, 517 54, Vamberk

IČ:

08068810

Bankovní spojení:

777727698 / 5500 vedený u Raiffeisen Bank

Spisová značka:

C 43688 vedená u Krajského soudu v Hradci Králové

Ing. Ján Michel

O nás

S balonovým létáním jsem se seznámil šťastnou náhodou. Startovali jsme pod Svatým Kopečkem a přeletěli jsme město Olomouc. Srdce mi ze začátku bilo směsí strachu a úžasu. Pak se přidal pocit klidu a svobody a já jsem věděl, že se chci vracet nahoru.

Rozhodl jsem se pro absolvování pilotní školy a výcviku. Měl jsem tu čest, zakončit svoji výuku přezkušovacím letem s panem Alešem Kubíčkem, ikonou balonového létání. Navíc nad nádhernou krajinou u Balónového zámku Radešín. Postupně jsem poznával celou republiku z ptačí perspektivy a můžu říct, že naše krajina je výjimečná a velice pestrá: v průběhu jednoho letu často vidíme nějaký zámek, řeku, lesíky, vesnice, pole a statky, malé rybníky, vetší město a na horizontu hory...

Jsme rodinná firma a s chodem společnosti mi pomáha moje manželka Terezka a taky náš malý syn a "velký" balonář Vojtíšek. Často mi volá do koše abych dával pozor na mraky, abych tahal za správne lano a abych pozdravil všechny v balonu :)Máme kolem sebe partu kamarádů, kteří zajišťují nezbytný servis a řídí doprovodná vozidla. Můžete se s námi těšit na pohodovou a přátelskou atmosféru a individuální přístup. Odvezl jsem v koši několik tisíc lidí a každý let je jiný.

Je krásné, když po startu balonu necháme svoje starosti na zemi. Postupně se naše myšlenky zklidní, začneme vnímat ticho, bezstarostnou svobodu, doslova nadhled… Na zem se vrátíme obohaceni o jediněčný zážitek.

Fotka hlavního pilota a zakladatele společnosti Balony Michel s.r.o. - Ing. Jána Michela janko_podpis